wtorek, 19 czerwca 2012

Przygotowania do WFS

Ostatnie dni są niezwykle pracujące, przygotowania do Warsaw Fashion pełną parą. Już nawet nie rejestruję, która jest godzina, nie mówiąc o połamanych paznokciach. Ale dzięki tej wzmożonej pracy powstało dużoooo pięknych rzeczy. Mam nadzieję, że znajdą swoje odbiorczynie w sobotę na Streecie. Oto pierwsza dawka.
 
6 komentarzy:

Marzena pisze...

co tak szczujesz po troszku,zamiast po prostu zastrzelić!??Taki kolaż zrobić z najnowszymi,dać nam zaglądaczom po oczach,a potem wszystko sprzedać na WFS,a nam zostaną tylko wspomnienia!

Detelina48 pisze...

Zobaczyć twoje prace z bliska byłoby fantastycznie, ale cóż, mogę powtórzyć to co już kiedyś napisałam, do Warszawy mi za daleko,dlaczego takich imprez nie ma na Wybrzeżu,hmm?

Meduska pisze...

Marzeno nie mam czasu kolażu zrobić buuu :)

maura sarabeth pisze...

Piękne, szczególnie ten ostatni pierścionek z labradorytem, mmm :)

Marzena pisze...

szkoda :o( bo ja bym chętnie....A tak wogłóle to ja się odwołuję,tak,tak,bo na takich pokazach są uprzywilejowani???Dlaczego??Oni tam widzą wszystkie nowości,ba nawet macają a my nie!??Protestuję i zazdroszczę im okrutnie :o(Kolczyki miodzio!!Takie moje i nawet nie mogę ich oblukać czy by mi pasowały i gdzie sprawiedliwość!??śliczności

Margaretka pisze...

Cudności